שירותי אריזה בירושלים

שירותי אריזה

_

כשאנו עוברים דירה או מעבירים את תכולת המשרד לכתובת חדשה, השלב המעייף ביותר הוא שלב האריזה. מלאכת אריזת החפצים הינה עבודה קשה הגוזלת זמן וכוחות רבים. במידה ואתם תושבי ירושלים כדאי שתדעו שישנו שירות המאפשר להקל על המעבר גם בתחום זה – שירותי אריזה בירושלים המבוצעים על ידי חברת ההובלה.

  • יתרונות שירותי אריזה

חברת ההובלות אותה שכרתם, מבצעת את אריזת החפצים מא' ועד תו. משמעות הדבר היא, שהיא דואגת לאספקת ארגזים, למיון התכולה ולסימון הארגזים בהתאם. אריזה בצורה מאורגנת המתבצעת על ידי חברת הובלות מיומנת, מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות רבים:

1.חסכון בזמן וכוחות – תהליך מעבר דירה הינו תהליך מורכב ששלביו השונים עלולים לגזול לנו שבוע או כמה שבועות מזמננו היקר. שירותי אריזה בירושלים מבצעים עבורכם את העבודה הקשה ואתם יכולים להתפנות לעיסוקים נוספים.

2.פריקה קלה – החברה המספקת שירותי אריזה בירושלים אורזת את החפצים בצורה שתקל עליכם את פריקתם בהמשך.

  • כיצד מתבצע התהליך?

ראשית כל, צוות האורזים מייעד מספר ארגזים לתכולה שבירה ואת שאר הארגזים לתכולה רגילה. לאחר מכן, מתחילים בתהליך האריזה. כל פריט המוכנס לארגזים מסומן בהתאם כך שתוכלו לדעת היכן ממוקם כל חפץ. כל בן משפחה יקבל חבילת ארגזים המיועדת לתכולתו האישית, וכן ניירות עיתון מיוחדים על מנת למנוע שבירתם של חפצים המועדים לכך. חברות ההובלה מספקות את השירות מספר ימים לפני המועד בו הוזמנה ההובלה.

הזמנת שירותי אריזה בירושלים תקל עליכם באופן משמעותי את המעבר, ותסייע לכם לזכור אותו כחוויה חיובית.

  • חברת ural-jerusalem – מקלים על המעבר!

חברת ural-jerusalem בירושלים מספקת שירות הובלות, אחסנה ואריזה מזה שנים רבות. החברה ידועה כחברה מקצועית, בעלת וותק וניסיון ומספקת שירות אדיב ומהיר. בכל הובלה – אנו מקפידים על יחס סבלני כלפי הלקוח, על סיוע בעת הצורך ועל שמירת חפציו האישיים.

בין שירותינו תוכלו למצוא: הובלות למגזר הפרטי והעסקי, שירותי אריזה, הובלות סטודנטים, הובלות קטנות, הובלת מכולות, הובלת משרדים ועוד.

עם מגוון לקוחות מרוצים וממליצים – אתם יכולים להיות רגועים שההובלה שלכם בידיים טובות.

צרו קשר עוד היום!

חייגו אלינוהצעת מחיר