שירותי אחסון

שירותי אחסון בירושלים

_
  • שירותי אחסון מקצועיים – הבחירה החכמה לשמירה על חפצינו

בין אם אתם מעוניינים לרכוש דירה חדשה או דירה מיד שניה, לא תמיד ניתן לסמוך על כך שבעל הדירה יפנה את הדירה במועד הרצוי או שתוכלו להיכנס לדירה בתאריך מסוים שנקבע מראש. שירותי אחסון של תכולת דירה מאפשרים לכם להיות רגועים שהחפצים שלכם נשמרים היטב עד לתאריך בו תוכלו לקבל את דירתכם. חברה רצינית המספקת שירותי אחסון דירה, תשמור על החפצים השונים בדירתכם, תוך שימת לב לכל פריט ופריט.

  • שירותי אחסון דירות – חשיבות המקצועיות

כשהדבר נוגע לאחסון חפצינו האישיים – עלינו להיות בטוחים שבחרנו חברה איכותית שתבצע את האחסון כראוי. כדאי לדעת שישנן חברות רבות בשוק המציעות שירותי אחסון לתכולת דירות, אך מחזירות את החפצים כשהם פגומים או שבורים. כשאנו עובדים מול חברה המספקת עבורנו שירותי אחסנה עלינו לברר את מקצועיותה.

הדרך הטובה ביותר לברר זאת הוא פשוט להגיע למחסני החברה. מחסני החברה מהווים מקום אחסון לתכולות דירה רבות, ועל ידי סיבוב במחסנים השונים תוכלו לבדוק כיצד החברה שומרת על חפצי הלקוחות.

חברה בעלת אחריות על חפצי הלקוחות לרוב תעסיק צוות עובדים מיומן שידאג לכל פריט ופריט שמאוחסן אצלה. שמירה על החפצים באה לידי ביטוי בניקיון המחסן באופן שוטף, אחסון תחת קורת גג אטומה למניעת רטיבות וחיטוי הפריטים על מנת למנוע הצטברות אבק ועובש. כדאי לזכור, שרוב החברות מאחסנות את החפצים לפרקי זמן ממושכים ולכן מומלץ שתבדקו האם נשמרת יעילות האחסון גם לאורך זמן.

  • חברת ural-jerusalem – תמיד עם יד על הדופק!

חברת ural-jerusalem בירושלים מספקת שירות הובלות, אחסנה ואריזה מזה שנים רבות. החברה ידועה כחברה מקצועית, בעלת וותק וניסיון ומספקת שירות אדיב ומהיר. בכל הובלה – אנו מקפידים על יחס סבלני כלפי הלקוח, על סיוע בעת הצורך ועל שמירת חפציו האישיים.

בין שירותינו תוכלו למצוא: הובלות למגזר הפרטי והעסקי, שירותי אריזה ואחסון, הובלות סטודנטים, הובלות קטנות, הובלת מכולות, הובלת משרדים ועוד.

עם מגוון לקוחות מרוצים וממליצים – אתם יכולים להיות רגועים שההובלה שלכם בידיים טובות.

צרו קשר עוד היום!

חייגו אלינוהצעת מחיר