הובלות תל אביב

הובלות תל אביב

_

העיר תל אביב מורכבת מאוכלוסייה מגוונת ותדירות השכרת הדירות וקנייתן (ביחס למקומות אחרים בישראל) היא גבוהה. פועל יוצא מכך הוא מספר רב של חברות הובלות בתל אביב.

מאמר זה יגולל בפניכם את כל הכללים החשובים כאשר אתם מחליטים להיעזר בשירותיה של חברת הובלה בתל אביב.

פרופיל מקצועי

חברת הובלה בעיר תל אביב צריכה להיות חברה אשר מכירה את כל רחובותיה הצרים של העיר תל אביב, הסדרי התנועה בה, פרופיל הדירות הישנות עם חדרי המדרגות הצפופים וכמובן כיצד להתמודד עם חניה ופריקה של חפצים בתל אביב בהתחשב בעובדה שהפקחים ממהרים לתת דו"ח תנועה ואף לגרור רכבים אשר חונים בניגוד לחוק או מפריעים בכל דרך לתנועה.

חברת הובלה בתל אביב היא חברה אשר מעסיקה מובילים מקצועיים אשר ידעו כיצד להעביר את התכולה שלכם באותו חדר מדרגות צפוף מבלי לגרום להם נזק ולהסתדר עם הפקקים ושאר המאפיינים של העיר הגדולה.

בחירת חברה

בחירת חברה צריכה להתבצע בצורה קפדנית, תוך הכנה מוקדמת ובדיקת הדברים הבאים:

  • בדיקת החברה- יש לבחור בחברה אמינה ובעלת מוניטין הפועלת בהתאם לחוק.

בדקו אם לחברה יש רישיון והאם מדובר בחברה בעלת ניסיון הובלה בעיר תל אביב.

כנסו לאתר האינטרנט של החברה ובדקו כיצד היא מציגה את עצמה, מתי היא נוסדה, לאילו דברים היא מתחייבת במהלך ההובלה ומהי רשימת לקוחותיה.

כמו כן, ניתן לרשום את שם החברה במנוע החיפוש של גוגל ולראות האם ישנן תגובות או פידבקים בנוגע לשירות אותו היא מעניקה.

  • סוגי ההובלות- ישנם סוגים שונים של הובלה וחשוב מאוד לוודא האם אותה חברה בעיר תל אביב מציעה את סוג ההובלה המתאימה לכם. אם אתם סטודנטים בוודאי תרצו לשקול הובלה קטנה או הובלה משולבות, אם ברצונכם להעביר את הדירה חשוב שתבררו האם החברה מציעה הובלות דירה ואם מדובר בהעברת משרד, כדאי לוודא כי חברה אליה פניתם עושה סוג זה של הובלה.

  • ביטוח- חשוב מאוד לוודא כי החברה בה תבצעו את ההובלה מספקת לכם ביטוח מקיף.

דבר זה מבטיח לכם כי כל נזק אשר נגרם לתכולה שלכם במעבר הדירה מכוסה מבחינה ביטוחית וערכו הכספי של החפץ יוחזר אליכם. שימו לב, לא כל חברה באזור תל אביב מבטיחה ביטוח זה.

  • מחיר – ישנן חברות הובלה רבות הפועלות בעיר תל אביב ולכן מומלץ לעשות סקר שוק.

יש לבדוק אילו שירותים כל חברה מציעה, מהו התעריף, האם הצעת המחיר כוללת מע"מ וביטוח.

חייגו אלינוהצעת מחיר