הובלת בירושלים

הובלת בירושלים

_

מעוניינים לקבל הנחה? חייגו עכשיו ונציג שלנו ישמח לשרת אתכם מיידית 052-5663886

תושבי ערים וישובים מקצות כל הארץ זקוקים לפחות פעם אחת בחייהם לשירות של הובלות, לפעמים זה לשם הובלה של משרד ולפעמים זה לשם הובלה של תכולת דירה, וכך הלאה והלאה. כל עיר יש לה מאפיינים משלה וכל חברת הובלות שמספקת שירותי הובלות בירושלים לאותה עיר, צריכה להכיר היטב את העיר כמו את כף ידה, משמעות הדבר שחברת ההובלות צריכה להכיר את רחובות העיר, את מאפייני העיר מחינה דמוגרפית, את המגזרים השונים הגרים בעיר, ואת הטופוגרפיה של העיר.

חברתנו ural – Jerusalem הינה חברת הובלות מקצועית ומיומנת המבצעת שירותי הובלה, אחסון ואריזה מקצועיים. אנו נחשבים לאחת החברות המקצועיות והאיכותיות ביותר בתחום ההובלות באזור ירושלים והסביבה.

נשמח אם תקראו המלצות של לקוחות ממליצים  – לחצו כאן

אנו מציעים מגוון רחב של שירותי נלווים – אריזה, עטיפה, פריקה והרכבה, אחסון חפצים, קרטונים איכותיים עם סרט הדבקה חזק.

אז החלטתם לפנות אלינו לאורל הובלות אל תהססו ותקבלו את ההצעת מחיר הכי משתלמת.

אז כל מה שעליכם לעשות להרים את הטלפון ותקבלו הצעת מחיר במקום ללא עלות.

חברה המספקת שירות הובלה באזור ירושלים צריכה שיהיה לה ידע מקצועי וניסיון בכמה וכמה פרמטרים שהם:

 1. דרכי הגישה לעיר ירושלים – חברות המציעות שירותי הובלה, חייבות להכיר את כל דרכי הגישה לעיר ירושלים, עליהן לדעת כיצד ניתן להתחמק מהפקקים הקיימים כל בוקר בכניסות השונות לעיר ירושלים, עליהן גם לדעת באילו ימים צפוי להיות עומס של כלי רכב בכניסות לירושלים, כמו למשל בעת ביקורים של ראשי מדינות המגיעים לבקר בישראל, או בעת אירועים רשמיים שונים המתרחשים בירושלים.

 2. הדמוגרפיה של העיר ירושלים והצרכים של המגזרים השונים החיים בירושלים – חברות הובלות המספקות שירותי הובלה מחויבות להכיר את העיר ירושלים על כל מגזריה החברתיים, עליהם לדעת מיהם הציבורים השונים המתגוררים בעיר, מהם הצרכים הספציפיים של כל מגזר, באילו שכונות מתגורר כל מגזר, ועוד. רצינית ומקצועית תדע מיד באיזה שכונה מתגוררים החרדים והיכן מרוכזים הסטודנטים שמתגוררים בירושלים, ובאילו שכונות יש ריכוז של חילונים בירושלים.

 3. הכבישים בתוך העיר ירושלים-את הפתגם "ירושלים הרים סביב לה" כולנו מכירים, חברות ההובלה המספקות שירותי הובלה, מכירות את הפתגם הזה יום יום כאשר עליהן להוביל תכולה של דירות או משרדים למקומות שונים בעיר ירושלים ובדרך עליהן לעלות כבישים מפותלים, ואחר כך לרדת בירידות., ולעבור דרך סמטאות צרות או עיקולים מפותלים.

אז אם אתם עומדים לעבור להתגורר בעיר ירושלים או שאולי אתם עומדים לעבור מדירה אחת בירושלים, חפשו חברת הובלה שאכן מתמחה במתן שירותי הובלות באזור ירושלים, חברה שיש לה את כל הידע והניסיון המקצועי בכל מה שקשור לביצוע הובלות בעיר ירושלים.

מי מאתנו לא נפגש עם חברת הובלה?, יש כאלו שזקוקים לחברת הובלות כאשר הם עוברים דירה, ויש מי שזקוק לחברת הובלות כאשר הוא צריך להעביר את הפסנתר החדש לביתו, ויש גם סטודנטים שצריכים לבצע הובלות קטנות לביתם הצנוע שאותו הם שכרו בקרבת האוניברסיטה.

לכל עיר יש את שירותי ההובלות המאפיינים אותה, כך למשל הובלה בתל אביב יהיו שונות מירושלים או בחיפה, השוני יהיה במבנה הטופוגרפי של העיר, בהרכב הדמוגרפי של העיר, באופי השכונות ואופי האוכלוסייה של העיר וכך הלאה והלאה.

אם אתם עתידים לעבור לגור בירושלים או שאולי אתם עומדים לעבור מדירה אחת לדירה אחרת בתוך ירושלים אז אתם זקוקים למובילים מהאזור. העיר ירושלים היא עיר שיש בה מגוון רחב של אוכלוסיות חלקן אוכלוסיות שגרות בעיר באופן קבוע (חרדים , חילונים,ערבים) וחלקן אוכלוסיות שגרות בעיר באופן זמני (סטודנטים) מציאות זו מספקת לחברות ההובלות שפע של עבודה הן עבור האוכלוסייה הזמנית והן עבור אכולוסיית הקבע המתגוררות בעיר.

מי מכם שאכן עומד לעבור לירושלים או לעבור מדירה אחת לדירה שנייה, וצריך לבחור חברת הובלה מירושלים , כדאי לו לעשות זאת בשיקול דעת ולא בפזיזות, יש פרמטרים שונים שעל פיהם אנשים בוחרים חברה מירושלים להלן סקירה של הפרמטרים השונים:

 • מחיר ותקציב: יש לקוחות שיבחרו חברת הובלות ע"פ התקציב שיש להם והמחיר שמציעה להם חברת ההובלות, ולא משנה להם מהי רמת המקצועיות של חברת ההובלות והניסיון המקצועי של כוח האדם של חברת ההובלות.

 • המלצות- יש לקוחות שמחפשים המלצות ובוחרים חברת הובלה ע"פ ההמלצות שקיבלו מחברים וקרובי משפחה שהשתמשו כבר בחברת הובלות כלשהי והיו מרוצים מהשירות ומהניסיון המקצועי של הצוות המקצועי .

 • איזה ציוד יש ברשות חברת ההובלות– פרמטר נוסף לבחירת חברה הוא הפרמטר של הציוד שיש בידי חברת ההובלות, חברת הובלות שיש בידיה ציוד מתוחזק וחדיש היא חברה שתוכל לבצע את משימת ההובלה בקלות, ואילו ציוד מיושן ומוזנח מלמד על חברה לא רצינית שאינה מתקדמת עם הזמן.

אלו הם רק חלק מהפרמטרים שלפיהם ניתן לבחור חברה איכותית, פרמטרים נוספים הם מקצועיותו של הצוות המקצועי, סוג הביטוח שמציעה חברת ההובלות, הרישיון שיש לחברת ההובלות ועוד.

הובלת דירות, היא שירות שמבוקש ע"י קהלים שונים המתגוררים בירושלים, והיא שירות שיש לו ביקוש לא רק בקיץ אלא במשך כל השנה, לעתים זה יהיה סטודנטים שזקוקים לשירות של הובלת דירות, ולעתים זה יהיה משפחות חרדיות חדשות שמגיעות לגור בעיר ירושלים, או חילונים שמחליטים לצאת מהעיר ירושלים אל המושבים והישובים הקהילתיים השונים שמתפתחים מסביב לעיר.

מי שזקוק לשירות של הובלת דירות רצוי שיימנע מלהיעזר בחברת הובלות ארצית שמספקת שירותי הובלה ארציים, ויעדיף דווקא חברת הובלות המתמחה במתן שירות מאזור בו מתבצע השירות, זאת משום שכל עיר יש לה את המאפיינים הייחודיים שלה הן מבחינה גאוגרפית והן מבחינה דמוגרפית ותחבורתית.

הובלת דירות חשוב שתתבצע ע"י חברות הובלה ירושלמיות המכירות את כל רזי ההובלה בעיר ירושלים, ואת כל הסמטאות והפיתולים בעיר ירושלים. הובלת דירות בירושלים רצוי שתתבצע ע"י חברות המתמחות בביצוע הובלות ומכירות את השכונות השונות שיש בירושלים, את ההרכב הדמוגרפי של העיר ירושלים, ויודעות היכן יש תמרור עצור בירושלים ואיפה יש סבירות גבוהה לפקק ומתי אסור לעבור בשכונה כלשהי בגלל שמדובר בשכונה חרדית.

חברות שיש להן ניסיון בביצוע הובלה מכירות היטב את העיר ירושלים ויודעות היכן נמצא קו התפר בירושלים ולאילו שכונות ערביות במזרח ירושלים לא כדאי להיכנס, בשל הסיכון הביטחוני הקיים שם.

כמובן שהמושג הובלות הוא מושג נרחב וניתן למצוא חברות זולות ללא רישיון שאסור לסמוך עליהן וחברות מקצועיות ואמינות שידועות ברמת המקצועיות שלהן, לכן כאשר אתם מחפשים חברת הובלות המספקת שירות של הובלת דירות,אל תמהרו ועשו סקר שוק רציני עד שתמצאו את חברת ההובלות המקצועית ביותר ואשר מתאימה לכיס שלכם.

תהליך של הובלת דירות – דגשים חשובים

 • לברר היטב עם המוביל האם הוא אכן מכיר את העיר ויודע את המיקום של הדירה שלכם, והדירה שאליה צריך להוביל את המטען.

 • אסור לוותר על חוזה עם חברת ההובלה חוזה מבטיח שכל מה שנסגר בע"פ יועלה על הכתב וכך חברת ההובלות לא יכולה להוסיף באמצע העבודה דרישות כספיות נוספות ואין וויכוחים בין הלקוח וחברת ההובלות

 • כדאי להימנע מלהזמין שירות מחברת הובלות שאין לה רישיון

 • עדיף לבחור שירות של הובלת דירות במועד שאין לו ביקוש וכך לא תהיה בעיה למצוא חברת הובלות, והמחיר של ההובלה לא יהיה בשמיים.

 • מומלץ ביותר לספר למוביל את כל האמת ולדווח לו את כל המידע אודות מיקום הדירה, מאפייני חדר המדרגות, החניה וכד', כך יוכל המוביל לתכנן הובלה בצורה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר.

חייגו אלינוהצעת מחיר