הובלות בקירור


הובלה בקירור היא שיטת הובלה שהתפתחה במאה ה-19 ושינתה סדרי עולם, היום בזכות הובלה בקירור אנו יכולים לשנע מוצרי מזון כמו דגים קפואים, מוצרי חלב, מוצרי בשר ועוד לכל מקום שנרצה.

חברות הובלות בקירור הן חברות הפועלות בהתאם לתקנות של משרד הבריאות ובהתאם לחוקי ההובלה , חבות ההובלה המספקות שירותי הובלות בקירור הן חוליה אחת בשרשרת הקירור, שמירה על שרשרת

קירור תקינה הפועלת בהתאם לתקנים ולנהלים מבטיחה שהציבור יקבל לביתו מוצרי מזון שנשמרו תחת תנאי קירור נאותים.

היום פועלות בארץ כמה עשרות חברות הובלות המספקות שירותי הובלות בקירור , החברות הללו מפעילות צי של משאיות שיש להן יחידות קירור, ובנוסף לכך יש להן ציוד טכנולוגי המאפשר לנהגי המשאית לשלוט ביחידות הקירור, ולבקר על בטמפרטורה הנמצאת ביחידות קירור.

הובלות בקירור לא חייבות להיות רק באמצעות משאיות שיש להן מטעני קירור, היום כאשר יש הובלות מארץ אחת לשנייה או מיבשת אחת לשנייה ניתן למצוא הובלות בקירור באמצעות אניות שיש בהן מכולות קירור, או באמצעות רכבות שיש בהן קרונות קירור.

מה שבטוח הוא שהיום בעידן המודרני שבו התרגלנו לאכול בישראל דגי סלומון שמגיעים מהים הצפוני, ובאירופה התרגלו לאכול פירות וירקות שמקורם בישראל אי אפשר ללא חברות הובלות המספקות שירותי הובלות בקירור.

לשם ביצוע הובלה בקירור יש צורך בכמה מרכיבים שהם: מיכל אטום ומבודד ששומר על טמפרטורה קרה, מקרר שפועל באמצעות מנוע ומקרר את המיכל שבו יוכנס המטען שחייב להיות תחת קירור. ומערכת פריקה וטעינה לשינוע המטען הנמצא במיכל הקירור.

יש לא מעט חברות מזון, הנעזרות בשירותיהן של חברות הובלה בקירור באופן קבוע ויומיומי, ויש חברות מזון שיש להן צי משאיות קירור משלהן שמשחרר אותן מהתלות בחברות ההובלה המספקות שירותי הובלות בקירור.

החברות המבצעות הובלות בקירור מספקות עבודה ללא מעט חברות ומפעלים העוסקים בייצור מרכבים הכוללים יחידות קירור, וייצור מיכלי קירור מבודדים ואטומים, וכן בייצור מכשירים שונים ההופכים את תהליך ההובלה בקירו לתהליך מבוקר ומדויק.

אז בפעם הבאה שתקנו בשר קפוא בסופרמרקט, זכרו שללא חברת הובלה בקירור הבשר הקפוא לא היה מגיע למקררי הסופר מרקט.

התגובות סגורות.

חייגו אלינוהצעת מחיר